Ełckie Ogrody Wyobraźni  III kreatywne warsztaty muzyczne

III kreatywne warsztaty muzyczne Ełckie Ogrody Wyobraźni

17
-
20
paź
2019
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury,
Wstęp wolny

Ełckie Ogrody Wyobraźni to nowy projekt Ełckiego Centrum Kultury, którego celem jest nadanie nowej formy piosenkom legendarnej ełckiej grupy Ogród Wyobraźni, która w latach 80-tych trwale zapisała się w historii polskiej muzyki. Celem projektu jest odnalezienie tropów i inspiracji jakimi podążała wrażliwość muzyków tworzących zespół, a przede wszystkim próba opowiedzenia ich piosenek na nowo, wpuszczenia w nie nowego światła, tak by wspólnie odszukać ponadczasowe „ełckie ogrody wyobraźni”.

Żeby zagrać w tej orkiestrze wystarczy nadesłać nagranie lub filmiki, które najlepiej zaprezentują muzyczne umiejętności. Na podstawie wybranych zgłoszeń utworzona zostanie orkiestra, która wspólnie nagra nową wersję piosenki zespołu Ogród Wyobraźni.

Podczas czterodniowych, kreatywnych warsztatów wspólnie przygotowane zostaną nowe wersje piosenek zespołu, które zostaną zakończone sesją video na żywo, nagraną w miejskich przestrzeniach Ełku.

Do udziału w projekcie zapraszamy ełczan, młodzież jak i dorosłych, śpiewających, grających na instrumentach, tych klasycznych i popularnych jak skrzypce, wiolonczele, flety, dzwonki, ukulele, gitary, perkusje. Projekt adresowany jest do osób już grających, chcących zdobyć nowe doświadczenia i wysokie kompetencje muzyczne.

Warsztaty poprowadzi wrocławski muzyk Michał Zygmunt, gitarzysta i kompozytor.  Autorem sesji filmowych będzie pochodząca z Ełku Ewa Dobrołowicz, autorka filmów dokumentalnych i teledysków.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy dostarczyć do ECK (pokój nr 7) lub przesłać na poniższy adres mailowy: marta.kosakowska@eck.elk.pl do 16 października.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN

Zapraszamy!

 

Projekt zrealizowany przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.