Festiwal Teatrów Plenerowych

Kawaler” – Pijoter Festiwal Teatrów Plenerowych "Bez kurtyny"

06
lip
2022
Park Muzyczny
godz. 17:00
Ełckie Centrum Kultury
Park Muzyczny,
Wstęp wolny

Amant, absztyfikant, nieżonaty, singiel? Ten, który wiecznie poluje na miłość, jednocześnie desperacko próbując zachować swoje święte rytuały codzienności. Jak bardzo można być samotnym w otoczeniu pięknych kobiet (przystojnych mężczyzn?) – zawsze jednej, do czasu, gdy nie będzie to następna, następny? No, tak maksimum dwie? Jakich trzeba poświęceń, by być tylko z jednym na wyłączność? I czy to w ogóle możliwe, by kochać tylko jedną?

W kolejnych, improwizowanych z publicznością, scenach, tworząc scenografię i ścieżkę dźwiękową z niczego, Pjoter i jego „Kawaler” przygląda się życiu na-swój-sposóbinteligentnego, całkiem przystojnego i absolutnie nieprzygotowanego do wspólnego życia jegomościa, który mimo to tęskni za tą magiczną więzią, która zdaje się tak łatwo przychodzić wszystkim innym.

Fot.: Joanna Rafalska

Fot.: Joanna Rafalska

Będziesz się śmiać… prawdopodobnie. Istnieje szansa, że będziesz razem z innymi śpiewać. Może się zdarzyć, że będziesz tańczyć. Cholera, może nawet w trakcie spektaklu pocałujesz kompletnie obcą Ci osobę – wszytko, bylebyś nie
siedział(a) nieruchomo…
…bo wtedy nie pozostanie Ci nic innego, jak gapić się w najciemniejsze zakątki Twojej samotnej duszy. Ale co w tym zabawnego?

Zdjęcie w nagłówku: Joanna Rafalska.

Spektakl jest częścią Festiwalu Teatrów Plenerowych „Bez kurtyny”.

Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Patronat honorowy: