There’s No Country / Bezkraje  II ełckie spotkania teatralne CZWARTA ŚCIANA

II ełckie spotkania teatralne CZWARTA ŚCIANA There’s No Country / Bezkraje

Spektakl Muntjac Theatre z Truro / Anglia

05
paź
2018
Sala Zebra ECK
19:00
Ełckie Centrum Kultury
Sala Zebra ECK,

BEZKRAJE to autorski spektakl zespołu zainspirowany prawdziwymi historiami Polaków żyjących w Kornwalii.
Opuszczając rodzimy kraj, pamiętasz, by spakować szczoteczkę do zębów i dobrą książkę. A co jeśli w walizce zabraknie miejsca dla połowy twojej duszy? Do czego się posuniesz, by zamazać granicę?
Linie na mapie, prawa w sądzie, ani najgłębsze oceany nie zmienią faktu, że ja, tak jak i ty, jestem przede wszystkim człowiekiem.

Zosia to młoda dziewczyna z Polski. W poszukiwaniu spełnienia i przygody, odważa się na nowy start na zachodzie Anglii, w Kornwalii. Widzowie będą świadkami rozwoju historii Zosi, wkraczając do sfery jej marzeń, snów, a także ponurej rzeczywistości, która nieubłagalnie przypomina o sobie nawet tym najbardziej upartym, podążającym drogą do odnalezienia piękna w nowym otoczeniu, oraz własnego miejsca na świecie.

Muntjac Theatre to zespół teatralny założony przez ełczankę Igę Drzymkowską i Kornwalijczyka Maxa Webb. W swoje produkcje Muntjac wplata oryginalną muzykę, śpiew, teatr fizyczny, teatr 'zasłyszany’ (’verbatim’), oraz szczerą i dziką narrację, poruszającą tematy współczesne i bliskie nam wszystkim.

Reżyseria: Scott Gray

Muzyka: Christopher Burr, Scott Gray

Obsada: Iga Drzymkowska, Max Webb

60 min.

Spektakl częściowo w języku angielskim.

EŁCKIE CENTRUM KULTURY ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIAN W PROGRAMIE.