Robert Gondek Spotkanie z podróżnikiem

Spotkanie z podróżnikiem Robert Gondek

W drodze na najwyższe szczyty Afryki - Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi z cyklu Artystyczny czwartek spotkanie

12
paź
2017
Sala koncertowa Szkoły Artystycznej
godz. 18:00
Ełckie Centrum Kultury
Sala koncertowa Szkoły Artystycznej,
Wstęp wolny

z Robertem Gondkiem – podróżnikiem, fotografem, zdobywcą najwyższych szczytów Afryki.

Zapraszamy na opowieść o najwyższych afrykańskich górach i o ich różnorodności. Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie. Dowiemy się, czy trudno zdobywać góry w Burundi.

Zobaczymy, jak różna jest Afryka. Odwiedzimy goryle górskie z Rwandy i szympansy w Ugandzie. Będziemy podziwiać afrykańskie parki narodowe, pełne słoni, lwów, zebr, hipopotamów i przepięknych, kolorowych ptaków. Przy klimatycznej afrykańskiej muzyce zrelaksujemy się na rajskim Zanzibarze. A na koniec zasmakujemy prawdziwych afrykańskich przysmaków….

Po spotkaniu zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć wyjątkowe prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu.

Robert Gondek

Podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki.
Zdobywca wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów – największego festiwalu podróżniczego w Polsce.

Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive.

Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Uczy się języka Suahili. Prowadzi projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, mający na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju.

Strony internetowe autora pokazu:
www.szczytyafryki.pl
www.facebook.pl/SzczytyAfryki