Spektakl

"Odjechana farsa" Spektakl

01
gru
2022
sala widowiskowa
18:00
Ełckie Centrum Kultury
sala widowiskowa,

Drodzy widzowie,

zapraszamy serdecznie wszystkich, którym nieobojętny jest los sąsiada i jego żony, czy sąsiadki i jej męża i ich połówek… czy wreszcie własnej żony czy męża i ich połówek, do tych, którzy codziennie zmagają się z rzeczywistością, podejmują ciężkie, nie zawsze trafne decyzje i czasami błądzą, ale chcą bawić się i żyć.

Nie narzucimy Wam rozwiązań, ale podstawimy, nie pod nos, a przed oczy i osąd, siebie i Was… przez przezabawne sytuacje docieramy do wnętrza nie tylko problemu, ale i człowieka… zakładamy, że wybierzecie się z nami w tę podróż, w ten zwariowany, momentami nierealny, wyścig, zakładamy, że, używając nomenklatury kolarskiej, z nami, dwojgiem aktorów, Moniką Mazur i Piotrem Szwedesem  i 10 postaciami na scenie odjedziecie jak nienasycony peleton, że zabierzecie się z nami całą widownią w tę przygodę, zaliczając wszystkie premie górskie i lotne ( o dowcipie tu mowa;-)).

” ODJECHANA FARSA” jest jak sławny i uwielbiany Wyścig Pokoju, wiozący nie raz i dwa ów pokój w PRL-u przez Polskę, jest jak Giro d’Italia mający w sobie żar południowego dowcipu czy wreszcie Tour de France, gdzie finezja, taktyka i wiara pozwalały wygrywać każdy wyścig.

 

W ulotce czytamy:

Obejrzenie „ODJECHANEJ FARSY” może:

  •  BYĆ przyczyną permanentnego śmiechu
  •  GROZIĆ nietrzymaniem powagi i… no cóż, a co za tym idzie, czy jedzie ( zgodnie z tytułem „ODJECHANA FARSA” ) powikłaniami w przyszłości-Stwierdzono również, na docelowej grupie widzów, tzn. pacjentów, podwyższoną ilość nieporozumień czy kłótni, a przy tym: – zwiększone łaknienie… się i, odwrotnie, suchość w relacjach. Na szczęście stan podwyższonej temperatury w domu utrzymuje się tylko do trzech dni, tak, tych dni, „cichych” dni.

Przed wizytą w teatrze nie konsultuj się z lekarzem czy farmaceutą, tylko zapoznaj się uważnie treścią ulotki czy programu, zasięgnij opinii w miejscu pokazu czy na FACEBOOKU, INSTAGRAMIE… czy innych mediach społecznościowych.

  • W razie jakichkolwiek wątpliwości należy obejrzeć spektakl jeszcze raz, zalecana dawka dzienna – maksymalnie 2 razy z osobą towarzyszącą.
  • Spektakl można oglądać niezależnie od posiłków, popijając tylko wodą. Wchłanianie spektaklu może być umiarkowanie zmniejszone, jeśli jest on oglądany podczas posiłku, więc surowo zakazane.
  • Alkohol również zakazany, albowiem stosowany jednocześnie ze spektaklem może pogorszyć ostrość widzenia i percepcję słuchową, spowodować zmianę pozycji z siedzącej na leżącą. Skutkuje to ewidentnym urwaniem filmu i niewydolnością krążenia w foyer!!!
  • ZWROTU NIE TOLERUJEMY.