Spektakl Człowiek Drzewo - Sztuka patrzenia na rzeczy

Człowiek Drzewo - Sztuka patrzenia na rzeczy Spektakl

29
lis
2022
sala kameralna
godz. 18:00 - Premiera
Ełckie Centrum Kultury
sala kameralna,
Bezpłatne wejściówki w kasie ECK
Człowiek Drzewo – Sztuka patrzenia na rzeczy, to solo performance który jest próbą wcielenia w naturę, odszukania związku z nią w procesie zakorzeniania, poszukiwania wartości i równowagi. Spektakl uruchamia zmysły i przywołuje do odczuwania samego siebie, tak aby móc bardziej docenić mikro i makro świat wzajemnych zależności pełnych równowagi, przenikania i przepływu.
To co widzę na zewnątrz jest we mnie..odnajduje to przekopując warstwę po warstwie, wącham i nasłuchuję z przenikliwie obserwującym sercem.. jestem .. jestem w domu…
Realizacja: Anna Sochacka
Anna Sochacka – absolwentka Helsińskiej Wyższej Szkoły Teatralnej na wydziale Sztuki Tańca oraz Uniwersytetu Artystycznego w Linz na kierunku Tańca Współczesnego. Swoją przygodę z teatrem tańca rozpoczęła w wieku nastoletnim w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu. W wieku 24 lat opuściła swoje miasto Katowice, podążając za swoją pasją. Jej proces odkrywania świata i siebie samej trwa do dzisiaj, a jej prace artystyczne już nagradzane jak Grand Prix Polskiego Teatru Tańca 2020 za film w ruchu Trzcina, potwierdzają wrażliwość i osobliwość języka artystycznego jakim się posługuje.

Spektakl zrealizowany w ramach Stypendium Artystycznego Prezydenta Miasta Ełku

Pokazy spektaklu:
  • 29 listopada 2022r. –  godz.18.00 – Premiera
  • 30 listopada 2022r. – godz. 9.00 i godz. 11.00
  • sala kameralna