Spektakl Człowiek Drzewo - Sztuka patrzenia na rzeczy

Człowiek Drzewo - Sztuka patrzenia na rzeczy Spektakl

17
lut
2023
sala kameralna
godz. 19:00
Ełckie Centrum Kultury
sala kameralna,
Człowiek Drzewo – Sztuka patrzenia na rzeczy to solo performance, który jest próbą wcielenia w naturę, odszukania związku z nią w procesie zakorzeniania, poszukiwania wartości i równowagi w dzisiejszym świecie.
Spektakl uruchamia zmysły i przywołuje do odczuwania samego siebie, tak aby móc bardziej docenić mikro i makro świat wzajemnych zależności pełnych harmonii, przenikania i przepływu. To co widzę na zewnątrz jest we mnie… odnajduję to przekopując warstwę po warstwie, wącham i nasłuchuję z przenikliwie obserwującym sercem.. jestem .. jestem w domu…
Realizacja: Anna Sochacka
Anna Sochacka – absolwentka Helsińskiej Wyższej Szkoły Teatralnej na wydziale Sztuki Tańca oraz Uniwersytetu Artystycznego w Linz na kierunku Tańca Współczesnego. Swoją przygodę z teatrem tańca rozpoczęła w wieku nastoletnim w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu. W wieku 24 lat opuściła swoje miasto Katowice, podążając za swoją pasją. Jej proces odkrywania świata i siebie samej trwa do dzisiaj, a jej prace artystyczne już nagradzane jak Grand Prix Polskiego Teatru Tańca 2020 za film w ruchu Trzcina, potwierdzają wrażliwość i osobliwość języka artystycznego jakim się posługuje.
Pokaz spektaklu:
  • 17 lutego 2023 r. – godz. 19:00