Bulwary nad rzeką Ełk SILENT DISCO

SILENT DISCO Bulwary nad rzeką Ełk

29
lip
2023
Bulwary nad rzeką Ełk
godz. 21:00
Ełckie Centrum Kultury
Bulwary nad rzeką Ełk,
Wstęp wolny
Silent disco to unikalna zabawa, na której każdy uczestnik zostaje wyposażony w bezprzewodowe słuchawki.
Każda para słuchawek odbiera trzy kanały muzyczne, z możliwością regulacji głośności. Dajemy Wam możliwość decydowania, przy jakiej muzyce chcecie się bawić!
Pozytywne wibracje z muzyką w słuchawkach, na trzech kanałach muzycznych w tym dwóch fantastycznych DJ na żywo:
Sebastian MLAX – gra house, nu disco, oraz indie, sięgając przy tym często do podwalin gatunku, w postaci synthpopu, zarówno w oryginałach jak i remixach. W 2015 roku zadebiutował w MyMusic housowym remixem utworu Martina Volkena & Jey JeySax. Miał przyjemność stanąć za konsoletą u boku doskonałych DJów i producentów, takich jak: Mark Lower, Max Lyazgin, Stevens, Rafael Lambert, Mr. Root, Tony Handle . Produkuje sporo remixów i autorskich utworów które regularnie pojawiają się w postaci promo bootlegów, a także oficjalnych wydawnictw.
TRIBE – to doświadczony zawodnik sceny muzycznej, który od 7 lat nieustannie dostarcza publiczności niezapomnianych emocji na parkiecie. Od samego początku swojej kariery był zafascynowany różnymi gatunkami muzyki, takimi jak Trap, Latino, Drill czy Bass House. Jego wszechstronność muzyczna pozwoliła mu eksperymentować i tworzyć unikalne Mashupy, które przyciągają uwagę słuchaczy i poruszają tłumy na parkiecie. Tribe ma bogate doświadczenie w występach na różnorodnych imprezach, festiwalach i klubach zarówno w kraju, jak i za granicą.
Prosimy wszystkich chętnych o zabranie ze sobą dokumentu ze zdjęciem (nie może to być Dowód Osobisty, ani Paszport), na podstawie którego będą wydawane Słuchawki. Dokumentem ze zdjęciem akceptowalnym jest na przykład: legitymacja szkolna/ studencka, karta miejska (dowolnego miasta), patenty: żeglarski itp., prawo jazdy lub inny dokument, który zawiera: imię, nazwisko oraz zdjęcie właściciela. Jeżeli osoba chętna nie posiada takiego dokumentu, może wypożyczyć słuchawki pozostawiając kaucję zwrotną w formie 200 zł.