Sam Termos czyli improwizujący Wojciech Tremiszewski

czyli improwizujący Wojciech Tremiszewski Sam Termos

16
cze
2018
Ełckie Centrum Kultury, sala Zebra, miejsca siedzące
19:00
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury, sala Zebra, miejsca siedzące,

SAM TERMOS, czyli improwizujący Wojciech Tremiszewski.
Na początek, drodzy Państwo, Tremiszewski z pewną swadą, a zapewne też i magnetyczną charyzmą improwizuje z szanownymi Widzami parę gier impro – wesoło, lekko i przyjemnie. A widzowie mu podpowiadają, trochę się wygłupiają, kibicują swoim, którzy się nagle znaleźli na scenie z Wojciechem:)

Po takim rozgrzaniu, rozpoczyna się „Sam Termos” właściwy, czyli spektakl improwizowany przez jednego aktora. Tremiszewski zbiera od Widzów słowa, które mają się potem pojawiać co jakiś czas w opowieści, tworząc niejako jej szkielet. W założeniu spektakl ma bawić i relaksować, ale nie uciekać też od pewnej dozy zadumy czy też wzruszenia. Koniecznie powinny pojawić się efektowne sceny akcji, nie zawadzi pieśń, pantomima ma czarować, a aktor niech żonglować pełnym zestawem porywających emocji.

Takie są założenia, a teraz zobaczymy, cóż Tremiszewskiemu się z tego wyimprowizuje. Trzymajcie kciuki i miłej zabawy!

Wojciech Tremiszewski – dramatopisarz, reżyser, aktor. Członek niegdysiejszego Kabaretu Limo; od połowy zeszłej dekady współtworzy trójmiejską scenę impro (W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, Improskład, W Trzech Osobach, Jachimek – Tremiszewski Trio, Sam Termos); występował w programach telewizyjnych „I Kto To Mówi?”, „Dzięki Bogu Już Weekend”, „Orłoś Kontra”. W popularnym serialu improwizowanym „Spadkobiercy” wciela się w postać Warrena. Dyrektor artystyczny jednego z największych ogólnopolskich festiwali impro – Podaj Wiosło.

SOBOTA, 16.06 godz. 19.00
BILET 15 zł
sala Zebra, miejsca siedzące