Przystanek Kultura Musical

Musical "Piloci" Przystanek Kultura

Kolejny wyjazd z „Przystankiem Kultura" tym razem do Teatru Muzycznego Roma w Warszawie na musicalową opowieść o miłości "PILOCI"

22
kwi
2018
Teatr Roma, Warszawa
godz. 17:00
Ełckie Centrum Kultury
Teatr Roma, Warszawa,
BILETY WYPRZEDANE

„PILOCI” to pełna emocji musicalowa opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. Wielkie uczucie łączące Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę, rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której niezwykle doniosłą rolę odegrali polscy piloci.

W październiku i listopadzie zeszłego roku odbyły się przesłuchania do ról. Do Teatru Muzycznego ROMA zgłosiło się blisko 600 osób, z których wyłoniono około 70 aktorów, wokalistów i tancerzy, którzy wezmą udział w realizacji musicalu „Piloci”. Są wśród nich artyści, którzy brali już udział we wcześniejszych spektaklach w TM ROMA, ale są i tacy dla których będzie to debiut na tej scenie. Spektakl zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji, zarówno wśród publiczności jak i krytyki. Musical Piloci Roma to spektakl, który trzeba zobaczyć!

Cena Biletu 170 pln do nabycia w Kasie ECK (Cena biletu zawiera transport, bilet, ubezpieczenie NNW)

Data: 22 kwietnia (niedziela)
Miejsce: Teatr Roma, Warszawa
Godzina spektaklu: 17:00
Godzina wyjazdu: 11:15 zbiórka, 11:45 wyjazd
Powrót: około północy

Rezerwacje pod nr tel. 87 621 71 56