koncert Nocny Kochanek

Nocny Kochanek koncert

15
paź
2021
sala Zebra
Ełckie Centrum Kultury
sala Zebra,

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów zespołu Nocny Kochanek, promująca album „Stosunki Międzynarodowe”. Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.

Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Członkowie zespołu:
Krzysiek Sokołowski – wokal
Arkadiusz Majstrak – gitara
Artur Pochwała – bas
Robert „Kazon” Kazanowski – gitara
Artur Żurek – perkusja

 

Nocny Kochanek w Ełku!
Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 69 PLN przedsprzedaż / 79 PLN w dniu koncertu.
Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!