Koncert Stach Bukowski | Meek, Oh Why?

Stach Bukowski | Meek, Oh Why? Koncert

19
sie
2023
Amfiteatr ECK
20:00
Ełckie Centrum Kultury
Amfiteatr ECK,
Wstęp wolny

STACH BUKOWSKI

czyli człowiek i zespół w jednym! Grupę tworzą Stach, doskonale łączący rolę wokalisty i perkusisty, Agnieszka Kamińska – genialna basistka oraz Robert Ostoja-Lniski – wirtuoz gitary. Grają muzykę z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Na scenie dają prawdziwego ognia, a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Na koncie mają już bardzo dobrze przyjęty przez fanów i dziennikarzy debiutancki album pt. „Czerwony SUV”, a ich kawałki nagrane wspólnie z Kwiatem Jabłoni oraz Natalią Zastępą podbiły radiowe listy przebojów oraz serwisy streamingowe!

 

Meek, Oh Why?

to artysta, który łączy w swojej twórczości hip-hop, muzykę elektroniczną i pop alternatywny. Dżentelmeński raper w swoich storytellingach z szacunkiem odnosi się do słów, eksplorując rzeczywistość w szczery, choć metaforyczny sposób.

Oprócz wokalnych, songwriterskich i producenckich umiejętności Meek, Oh Why? szlifował również talent instrumentalny, dzięki czemu na scenie można go dziś zobaczyć i usłyszeć z trąbką. Artysta regularnie wydaje nową muzykę – wśród dotychczasowych wydawnictw znajdują się cztery płyty długogrające i trzy krótko, w tym opublikowana 19 maja br. EP-ka „Po sygnale nagraj wiadomość”.

Razem z nowym składem Meek, Oh Why? wychodzi naprzeciw oczekiwaniom publiczności – zarówno tej części, która czynnie wspiera artystę w śpiewaniu na żywo, jak i tej części, która pojawia się na  koncercie, by posłuchać rozbudowanych aranżacji instrumentalnych zespołu. Gwarantowana satysfakcja po obu stronach.