Konkurs plastyczny

"Mikołajowe obrazki" Konkurs plastyczny

23
lip
2024
-
03
gru
2020
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury,
Zachęcamy do udziału!

Wszyscy w domu już śpią. Nawet pies cicho pochrapuje na fotelu w delikatnym blasku lampek na choince. Gdzieś jakby słychać ciche dzwoneczki, ale ledwie człowiek nadstawi ucha dźwięk już milknie. Błoga, świąteczna cisza. Wtem pies podnosi głowę – coś dzieje się z kominkiem. Jakieś niepokojące trzaski i chrobotania, którym towarzyszy sypiący się na dół proszek brudzący dywan. Trach! I w pokoju z chmurą pyłu ląduje wysoka postać. Zerka na psa i dyskretnie kładzie palec na ustach zerkając znacząco na worek który trzyma w dłoni. Powoli zbliża się w stronę choinki żeby, tak jak miał to w zwyczaju, podrzucić prezenty i szybko ulotnić się z domu. Jednak coś każe mu się zatrzymać i spojrzeć na stolik leżący nieopodal. Karteczka. Na niej napis  – „To dla Ciebie, Mikołaju”. A obok leży słodka niespodzianka…

No właśnie. Jaka słodka niespodzianka czekała na Mikołaja?

Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci z Ełku i okolic w wieku od 3 do 9 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Mikołajowe obrazki”!

Tegoroczny temat prac to: „Ciacho dla Świętego Mikołaja”. Prace konkursowe będzie można składać do 3 grudnia do specjalnie przygotowanej skrzynki, która znajdzie się przed wejściem do Ełckiego Centrum Kultury.

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem zamieszczonym poniżej:

Regulamin Mikołajowe Obrazki 2020