IGO "Ełk będzie czytane, będzie grane"

Koncert w ramach VII Ełckiego Festiwalu Literatury i Muzyki

28
lip
2024
Amfiteatr ECK
20:00
Ełckie Centrum Kultury
Amfiteatr ECK,

Igor Walaszek – znany pod pseudonimem Igo. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Pochodzi z Krakowa, gdzie w 2009 roku wraz z grupą przyjaciół założył rockowy zespół Clock Machine. Mimo swoich rockowych predyspozycji nie zamyka się wyłącznie w tym gatunku – szerszej publiczności dał się poznać jako połowa elektronicznego duetu Bass Astral x Igo. Po wielu latach na scenie w styczniu 2022 roku Igo postanowił zadebiutować jeszcze raz – singlem „Helena” rozpoczął swoją solową karierę. Jego dyskografię zamyka wydany w listopadzie 2022 roku pierwszy solowy album zatytułowany po prostu „IGO”, który jest 10 płytą w dorobku artysty. W 2019 roku Igor był po raz pierwszy, obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Organka, członkiem Orkiestry Męskiego Grania. Rok później również zasilił jej skład, tym razem z Darią Zawiałow i Błażejem Królem, a w ubiegłym roku wraz z Vito Bambino i Mrozem wydali singiel Męskiego Grania „Supermoce”. Wystąpił na takich festiwalach, jak Open’er Festival, Krakow Live Festival, Przystanek Woodstock, OFF Festival, czy Audioriver. Współpracował m.in. z Sokołem, Miuoshem, Mrozem, czy Sistars.

Bilety w cenie 50 zł dostępne w kasie ECK oraz na biletyna.pl

 

UWAGA !!!
• stacjonarnie w kasie: 50 % zniżki na zakup biletów / karnetów dla młodzieży 15+, uczęszczającej do ełckich szkół średnich za obowiązkowym okazaniem legitymacji szkolnej ze zdjęciem przy zakupie biletu w kasie oraz przy wejściu na koncert.
• stacjonarnie w kasie: 50 % zniżki na zakup biletów / karnetów dla dzieci i młodzieży poniżej 15 roku, którzy będą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego za obowiązkowym okazaniem dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym wiek małoletniego przy zakupie biletu w kasie oraz przy wejściu na koncert.

 

Bilety na koncerty w ramach VII Ełckiego Festiwalu Literatury i Muzyki „Ełk będzie czytane, będzie grane” :

  • Baranovski | Sorry Boys 26 lipca 2024r. godz. 20:00 – bilety w cenie 60 zł    KUP BILET
  • KULT 27 lipca 2024r. godz. 20:00 – bilety w cenie – 90 zł   KUP BILET

KARNET (na wszystkie koncerty) w cenie 160 zł dostępny w kasie ECK i na biletyna.pl.

 

Współorganizator:

Partner przedsięwzięcia:

 

 

Patronat medialny:

   Polskie-Radio-Białystok-logo