2 koncerty (17:30 i 20:00) Daria Zawiałow

Daria Zawiałow 2 koncerty (17:30 i 20:00)

04
paź
2020
sala Zebra
19:00
Ełckie Centrum Kultury
sala Zebra,
04.10.2020 r.

NOWA DATA KONCERTU – 04.10.2020 r.

Koncert przeniesiony z 25 kwietnia.
Zakupione bilety zachowują ważność.
Osoby decydujące się na zwrot biletów proszone są o pisemną informację w przypadku zakupu elektronicznego bilet@eck.elk.pl lub osobisty kontakt w kasie biletowej , jeśli zakupu dokonano w formie gotówkowej lub kartą.
Ze względu na obostrzenia sanitarne odbędą się dwa koncerty:
godz. 17:30
godz. 20:00
Na każdym zakupionym bilecie znajduje się rząd i miejsce.
Osoby z biletem w rzędzie:
od 1 do 15 – godz. 17:30
od 16 do 30 – godz. 20:00
Koncert jest stojący.
Miejscówki pomagają tylko przyporządkować odbiorców do poszczególnej godziny koncertu.
OSTATNI RAZ W HELSINKACH!
Tą trasą żegnamy się z albumem „Helsinki” w wydaniu koncertowym. Trochę smutno, ale na osłodę przygotowaliśmy dla naszych fanów kilka nowości. Po pierwsze 2 października ukaże się w sklepach Reedycja Helsinek (do kupienia również na koncertach) z utworami wcześniej, niepublikowanymi! Płyta została wzbogacona m.in o dwie zupełnie nowe piosenki Nie mamy czasu i Mania. Prócz tego nowe wersje Saloników (wyprodukowane wspólnie z Bogdanem Kondrackim), oraz Szarówki (z gościnnym udziałem Janusza Panasewicza). To nie koniec niespodzianek, na reedycji zmieściliśmy jeszcze pełnowymiarową wersję hot16challenge (Daj no) i współpracę z Ralphem Kamińskim i schafterem czyli Czy Ty słyszysz mnie? Na koncertach co prawda tych gości nie spotkacie, ale spodziewajcie się nowości i niespodzianek z naszej strony!!!
Pamiętajcie o obostrzeniach w tych dziwnych czasach: ✓ maseczki, ✓ dystans społeczny, ✓ myjcie często ręce.
Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia!

Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką.

Płyta „Helsinki” zyskała status Złotej Płyty już kilka miesięcy po premierze. Wszystkie single z albumu również pokryły się złotem, a najbardziej rozpoznawalny z nich „Hej, Hej!“ przez cztery tygodnie z rzędu był najczęściej granym utworem w największych polskich stacjach radiowych. Teledysk do tej piosenki został obejrzany już ponad 10 mln razy, a sam utwór zdobył szczyty wszystkich najważniejszych list przebojów w kraju. Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy.

Zapraszamy:
4 października, sala Zebra

godz. 17:30 – od rzędu 1 do 15

godz. 20:00 – od rzędu 16 do 30

Cena: 70 zł