Ełk Hip-Hop Night 2024 ŻABSON

ŻABSON Ełk Hip-Hop Night 2024

W ramach tegorocznej edycji EŁK HIP HOP NIGHT zapraszamy na koncert Żabsona!

02
sie
2024
Amfiteatr ECK
20:00
Ełckie Centrum Kultury
Amfiteatr ECK,

Tegoroczną gwiazdą Ełk Hip Hip Night będzie ŻABSON!

Żabson to jeden z najbardziej popularnych raperów na polskiej scenie hip-hopu. Choć ma zaledwie 28 lat, to wypracował sobie dużo mocniejszą pozycję niż niejeden artysta starszego pokolenia. Jego utwory cenione są przede wszystkim za mocne teksty oraz prosty przekaz, który trafia do mas. Fani odtwarzają je miliony razy w popularnych serwisach streamingowych.

 

UWAGA! 
• stacjonarnie w kasie: 50 % zniżki na zakup biletów dla młodzieży 16+, uczęszczającej do ełckich szkół średnich za obowiązkowym okazaniem legitymacji szkolnej ze zdjęciem przy zakupie biletu w kasie oraz przy wejściu na koncert.
• stacjonarnie w kasie: 50 % zniżki na zakup biletów dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku, którzy będą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego za obowiązkowym okazaniem dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym wiek małoletniego przy zakupie biletu w kasie oraz przy wejściu na koncert.

WAŻNE !!

*Osoby, niepełnoletnie, które ukończyły 16 r.ż. muszą mieć przy sobie pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego oraz dokument potwierdzający wiek
*Osoby, które nie ukończyły 16 lat wstęp tylko z rodzicem/opiekunem prawnym

PISEMNA ZGODA (małoletni 16+)