Wielkomiejski Tour • Ełk Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło Wielkomiejski Tour • Ełk

Bilety na „Wielkomiejski Tour” dostępne wyłącznie online

18
lut
2019
Ełckie Centrum Kultury - sala ZEBRA/miejsca siedzące
19:00
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury - sala ZEBRA/miejsca siedzące,
SOLD OUT

DAWID PODSIADŁO – WIELKOMIEJSKI TOUR

Bilety w cenie: więcej informacji wkrótce!
Bilety dostępne tylko tutaj <-

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Dobrego popołudnia* !

Małomiasteczkowa Trasa dobiegła końca! Zagraliśmy dla ponad stu tysięcy osób – wielu z Was informuje nas, że to były przepiękne chwile, że wszystko to ma sens – bardzo to potrzebne słowa i dziękuję za to, że je mówicie. Też tak czułem, że to dobra trasa i że miało to wszystko sens niemały.
Ale to nie czas na podsumowania, bo dopiero zbieramy zdjęcia, nagrania oraz układamy w głowie podziękowania dla wszystkich ludzi dokładających swoje talenty do worka Małomiasteczkowych Przygód.

W międzyczasie jednakże, jako że wszyscy tu w naszej lapońskiej siedzibie uważamy, iż koniec jest jedynie początkiem, ogłaszamy uroczyście drugi krok po pierwszym kroku czyli…

Wielkomiejski Tour 2019 !!!

Zapraszamy do siadania na tych pięknych szarych (z takimi niebieskimi i czerwonymi zjawiskami graficznymi) fotelach w PKSie i proszę zajechać do nas. Gramy w wielu miejscach na plakacie wszystkie wypisałem drukiem.
Bilety w sprzedaży od piątku od godziny 14:00 – link w komentarzach poniżej, a wszystkie pozostałe szczegóły w wydarzeniach znajdziecie.

Nie mogę się doczekać tych spotkań kameralnych, ileż można tych Torwarów, prawda?

Dziękuję, widzimy się.

Śpijcie spokojnie** !

*uparcie walczę z tym, żeby mimo ciemności egipskich za oknem dbać o godzinowy podział dnia!
**nie ignoruję jednak ochoty jaką przynosi aura zewnętrzna