Konkurs fotograficzny Barwne impresje. Jesień zamknięta w kadrze.

Barwne impresje. Jesień zamknięta w kadrze. Konkurs fotograficzny

01
-
31
paź
2021
Ełckie Centrum Kultury
,
wyślij swoje zdjęcie!

Jesień – „dyktatura żółtych liści”, dzieci wracające do szkół, sezon na grzane wino i herbatę z miodem. Przybieramy się w kolejne warstwy ubrań, począwszy od bluz i swetrów, a kończąc na ocieplanych kurtkach i płaszczach. Długie wieczory umilamy sobie czytaniem książek lub oglądaniem seriali. Coraz częściej sięgamy po melancholijne utwory, które współgrają z nieco usypiającą aurą za oknem. Słuchamy muzyki jakby uważniej, nieśpiesznie.

Spacerując po mieście szuramy butami rozgarniając zeschnięte liście lub kroczymy slalomem między kałużami. Walczymy z wiatrem, który próbuje wywrócić nam parasol na lewą stronę. Z wdzięcznością przyjmujemy pojawiające się promienie słońca i wystawiamy twarze w ich kierunku. Drzewa mienią się żółcią i czerwienią, zachwycając grą kolorów. Otoczenie uderza nas po oczach ciepłą paletą barw.

Barwne impresje. Jesień zamknięta w kadrze, to już ostatnia edycja naszego konkursu fotograficznego, w którym staramy się zachęcić mieszkańców do wyjścia z aparatem w miasto
i spojrzenia na niego przez pryzmat obiektywu. Obserwując zmieniający się Ełk na przestrzeni wszystkich pór roku, kończymy na inspirującej i kolorowej jesieni.

Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany do osób w każdym wieku oraz na różnym poziomie umiejętności w sztuce fotograficznej. Na nadesłane zdjęcia czekamy do końca października.  Należy je przesyłać na adres marta.kosakowska@eck.elk.pl

 

Ważne informacje:

– prosimy o wysłanie 1 zdjęcia

– zdjęcie musi być wykonane samodzielnie; w mailu należy podać swoje imię, nazwisko oraz nr telefonu

– zdjęcie musi być wykonane jesienią w Ełku

– zdjęcia zostaną ocenione przez jury, a zwycięzcy otrzymają nagrody

– nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem konkursu