Artystyczny czwartek "W pogoni za stylem"

W kwestii stylu - spotkanie z Katarzyną Bujniewicz, coachem stylu

08
mar
2018
Sala koncertowa Szkoły Artystycznej
godz. 18:00
Ełckie Centrum Kultury
Sala koncertowa Szkoły Artystycznej,
Wstęp wolny

Ubierz się stylowo zaakceptuj się i uśmiechnij. To dewiza moich 3 książek.

„W pogoni za stylem” gdzie piszę, że wcale za stylem nie trzeba gonić. Wystarczy siebie poznać, zaakceptować, polubić i dobrze „opakować” w ubrania zalety.

To łatwe i baaardzo wygodne rozwiązanie bo minimalizuje czas, pieniądze i garderobę.

Druga książka to forma dziennika. „Pokochaj siebie w 30 dni czyli dziennik Samoakceptacji”. W niej kładę duży nacisk na to, by pokazać czytelniczce, że ma w sobie ogromny potencjał, że jest ważna i że warto siebie polubić. To ćwiczenia które działają. Chcę przekazać w niej moje przesłanie:

Ty, to Twoja prywatna żyła złota.

Trzecia książka to „Dziennik pozytywnego myślenia” bo badania naukowe mówią, iż w 40 procentach mamy wpływ na nasze poczucie szczęścia. Nie ma na co czekać, samo się nie zrobi.

Nazywam się Katarzyna Bujniewicz, coach stylu i akceptacji. Największe swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas produkcji programu TVN o metamorfozach „Trinny & Susanach ubierają Polki” oraz podczas pracy z takimi gwiazdami jak Super Niania, Kamila Szczawińska, Edyta Golec, Paweł Golec, Małgorzata Kosik, Danuta Błażejczyk, Anna Kalata, Magdalena Waligórska i wiele innych.

Mama dwójki dzieci, żona mojego męża, przyjaciółka moich przyjaciół i opiekuna cudnej suni, Koki.