Koncert 10 Tenorów

10 Tenorów Koncert

07
lis
2023
sala widowiskowa
19:00
Ełckie Centrum Kultury
sala widowiskowa,
Bilety w kasie ECK

 

10 Tenorów to prawdziwa potęga głosów! Podczas tego magicznego wydarzenia doświadczycie niezwykłych emocji od wzruszenia aż po gromki śmiech. To prawdziwa muzyczna uczta, której trzeba skosztować na żywo.

 

O projekcie

Jeden tenor to już prawdziwa gratka dla zmysłów, trzech tenorów przenosi nas na niezwykłą ścieżkę, wibrujących w ciele dźwięków, a dziesięciu tenorów na jednej scenie, w idealnie zgranych kompozycjach muzycznych, współpracujących, a nie rywalizujących ze sobą to musi być spektakl poruszający każdym najmniejszym fragmentem ciała i duszy.

Koncert 10 tenorów jest projektem, który powstał we współpracy polskich miłośników muzyki oraz ukraińskich artystów z Teatru Operetki Kijowskiej. To ponad 10-krotnie więcej talentu na scenie, niż podczas klasycznego koncertu operowego.

Występują tenorzy z Polski i Ukrainy, łącząc głosy, kultury i temperamenty w jeden wyjątkowy pokaz, będący egzotyczną fuzją, powstałą z opery i operetki, folkowego dorobku muzycznego, musicalowej muzyki i szlagierów pop.

Zainteresowanie Polaków sztuką wokalną artystów nie tylko z naszego kraju jest coraz większe. Stąd też pomysł na wyjątkowy koncert 10 tenorów, oferujący unikalną symfonię muzycznych smaków.

 

Bilety do nabycia w kasie Ełckiego Centrum Kultury.