Zumba

 

ZUMBA KIDS

Zajęcia te zacierają granicę pomiędzy fitnessem a rozrywką. Młodzi tancerze mają możliwość wkroczenia w świat fitness’u dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze, jaka panuje na zajęciach. Zumba dla dzieci promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, kształtowania rozwijania kreatywności dyscypliny oraz pamięci.  Zumba dla dzieci to połączenie Zumba Fitness i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy fitness’u w tym samym czasie. Sa to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

grupa wiekowa: 3 -6 lat   instruktor: Paula Kobeszko

 

PIĄTEK  Szkoła Artystyczna – Dział Edukacji Kulturalnej ul. Armii Krajowej 21

godz:  16.00 – 16.45,  3 – 6 lat 

Cena- 40 zł

ZUMBA FITNESS

Ten rodzaj aktywności łączy rytmy Latino i międzynarodowe. Dynamiczny, wesoły, efektywny, interwałowy(w zmiennym tempie) trening aerobowy, z latynoskim podkładem jest świetny dla urody i zdrowia. Tańcząc zumbę rzeźbimy ciało , odstresowujemy się , nabieramy pewności siebie. Ten nowoczesny system fitnessu , idealnie i w krótkim czasie kształtuje sylwetkę , dostarczając przy tym świetnej zabawy.

To trening interwałowy aerobowy, wytrzymałościowy oraz cardio. Spalamy tkankę tłuszczową i rzeźbimy sylwetkę. Podczas ćwiczeń pracują uda, pośladki oraz brzuch. Zumba przeznaczona jest dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu czy fitnesie gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

grupa wiekowa: 15+    instruktor: Paula Kobeszko

 

Szkoła Artystyczna – Dział Edukacji Kulturalnej ul. Armii Krajowej 21

ŚRODA  godz. 17.00 – 18.00,  15+ 

PIĄTEK godz. 16.00 – 16.45,  3 – 6 lat 

Cena – 40 zł

 

ZAPISY: https://www.strefazajec.pl/company/ECK-id1176.html

Szkoła Artystyczna – Dział Edukacji Kulturalnej ul. Armii Krajowej 21

Email: sekretariat.szarte@eck.elk.pl
Telefon: +48 87 520 00 48

Godziny pracy sekretariatu :
08:00 – 16:00