Zajęcia taneczne

STREET DANCE

Grupa stworzona z myślą o młodzieży chcącej zdobywać wiedzę dotyczącą stylów tańca. Na zajęciach poznają kroki, schematy taneczne oraz mają możliwość konfrontacji swojej wiedzy. Uczą się także wykorzystywania zdobytej wiedzy na zajęciach podczas konfrontacji i pracy w zespole.

  • grupa wiekowa: 12+

Street dance junior

Uczestnicy na zajęciach poznają kroki, schematy taneczne oraz mają możliwość konfrontacji swojej wiedzy. Uczą się także wykorzystywania zdobytej wiedzy na zajęciach podczas konfrontacji i pracy w zespole.

  • grupa wiekowa: 5-10 lat

Baby Dance

Baby Dance – Zajęcia z nastawieniem na gry i zabawy ruchowe z muzyką mające na celu kształtowanie słuchu, umiejętność poruszania się w przestrzeni i kształtowanie koordynacji ruchowej.

  • grupa wiekowa: 4-5 lat

instruktor

Izabela Andrearczyk – Absolwentka OSW w Olsztynie na kierunku AWF. Dyplomowany instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy z dziećmi i młodzieżą. Specjalizuje się w stylu: Hip-Hop Dance, pierwsze kroki stawiała w Kętrzyńskiej grupie o nazwie „Oldschoolowa banda”.

Oprócz tańca ulicznego Iza otarła się również o taniec współczesny, gdzie zdobywała szlif tańcząc w grupie „Gest”. Jej umiejętności można było obejrzeć w kilku spektaklach zrealizowanych przez Kętrzyński Teatr Czarno-Białą Strefę Tańca, gdzie wielokrotnie występowała w głównych rolach.

pliki do pobrania: