TERAŹNIEJSZOŚĆ Fotografia dokumentalna, inscenizowana, reportażowa, intermedialna, termiczna

Fotografia dokumentalna, inscenizowana, reportażowa, intermedialna, termiczna TERAŹNIEJSZOŚĆ

Bezpłatne warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży w ramach projektu Naświetlenie /Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość/

14
lis
2017
Galeria Ślad
od godz. 9:00
Ełckie Centrum Kultury
Galeria Ślad,
Wstęp wolny

TERAŹNIEJSZOŚĆ

„Fotografia poszukująca”

  • godz. 9-11, dla młodzieży 13-15 lat (20 osób)
  • godz. 12-14, dla dzieci 7-12 lat (20 osób)

„Horyzont”

„Jaka jesteś?”

ZAPISY: sekretariat@eck.elk.pl, 87 621 80 00.

Kinga Eliasz – zajmuje się fotografią, grafiką, malarstwem i instalacją.

Urodziła się 29 kwietnia 1973 roku w Toruniu. Mieszka i pracuje w Bydgoszczy. Ukończyła Liceum Plastyczne w Bydgoszczy. W 2000 r. zdobyła dyplom w pracowni prof. Wojciecha Bruszewskiego z plastyki intermedialnej oraz aneks z fotografii w pracowni prof. Zdzisława Mackiewicza na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W roku 2006 otrzymała dyplom Związku Polskich Artystów Fotografików.

W latach 1999 – 2002 współpracowała z TVP Oddział w Bydgoszczy w zakresie realizacji grafiki komputerowej oraz oprawy plastycznej programów telewizyjnych. Od roku 2002 zarządza Centrum Artystycznym Eljazz w Bydgoszczy. Zajmuje się działalnością dydaktyczną oraz teorią z zakresu sztuk wizualnych. Od roku 2008 pełni funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Artystycznego Eljazz w Bydgoszczy, które organizuje międzynarodowe wydarzenia artystyczne: Bydgoszcz Jazz Festival oraz Europejską Akademię Jazzu.

Jej prace znajdują się w zbiorach Muzeum Historii Fotografii w Krakowie.