konkurs plastyczny Mikołajowe obrazki

Mikołajowe obrazki konkurs plastyczny

26
lis
2021
-
12
gru
2021
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury,
Wstęp wolny

Listopad – miesiąc nieco ponury, przejściowy między jesienią a zimą. Na drzewach nie ma już kolorowych liści, a jeszcze nie spadł tak wyczekiwany przez dzieci śnieg. Ale w Fabryce Świętego Mikołaja na Biegunie Północnym praca wre! Elfy przyjmują listy od dzieci, robią zabawki i pakują prezenty, renifery już nie mogą się doczekać, kiedy ruszą w drogę. A jest ona bardzo długa i wiedzie przez cały świat…

No właśnie, Święty Mikołaj odwiedza dzieci nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Jak myślicie, do jakich krajów dociera? Jacy są ich mieszkańcy i zwyczaje świąteczne? I czy Mikołaj zawsze wygląda tak samo?

Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci z Ełku i okolic w wieku od 3 do 9 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Mikołajowe obrazki”!

Tegoroczny temat prac to: „Święty Mikołaj na końcu świata”. Prace konkursowe będzie można składać w godzinach pracy Ełckiego Centrum Kultury do 12 grudnia do specjalnie przygotowanej skrzynki, która znajdzie się przed wejściem do Ełckiego Centrum Kultury.

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem konkursu.