Smolik // Kev Fox  EŁK “Queen of Hearts”

EŁK “Queen of Hearts” Smolik // Kev Fox

Smolik // Kev Fox | EŁK “Queen of Hearts”

01
mar
2019
Ełckie Centrum Kultury, sala Zebra (miejsca stojące)
20:00
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury, sala Zebra (miejsca stojące),

QUEEN OF HEARTS czyli najnowsza EP duetu SMOLK//KEV FOX, na która składają się 4 utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.

9 marca 2017 miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt.”Queen Of Hearts”, który był zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej. Do każdego z utworów powstaje też wideoklip.

Jesienią zespół rusza w krótką trasę koncertową, podczas której zagra m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie
Za cyfrową dystrybucję EP na terenie Niemiec, Szwajcarii i Austrii będzie odpowiadać niemiecka wytwórnia POPUP RECORDS.
Po zakończonej trasie promującej to mini wydawnictwo muzycy zabierają się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.

https://www.youtube.com/watch?v=8B_8z2Sie_o – On The Quiet
https://www.youtube.com/watch?v=CZph99B6QBM – Queen Of Hearts

Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie filmu w technologii VR (premiera filmu miała miejsce 8 czerwca 2018) i film wciąż można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach
https://www.filmweb.pl/…/Smolik+Kev+Fox+On+the+Road-2…/descs

Utwór All The Saints został natomiast wykorzystany w reklamie jednego z banków: https://www.youtube.com/watch?v=17eYmZE70zY
Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.
W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.
RUN videoclip – https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y

******
Bilety:

Przedsprzedaż – 60 PLN (stojące)

Od 16 lutego – 70 PLN (stojące)