Majowe Wieczory Filmowe

Majowe Wieczory Filmowe

15
-
22
maj
2021
Amfiteatr ECK
21:00
Ełckie Centrum Kultury
Amfiteatr ECK,
Wstęp wolny

Ełckie Centrum Kultury zaprasza na Majowe Wieczory Filmowe! 15 i 22 maja w amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury odbędą się dwa seanse kina plenerowego.

W sobotę 15 maja zapraszamy na film „Niedobrani”. Komedia, w której w głównych rolach zagrali Seth Rogen i Charlize Theron. On jest redaktorem, który właśnie stracił pracę, a ona pracuje na wysokim stanowisku w amerykańskim rządzie. Chemii między tą dwójką nie da się nie zauważyć – co prowadzi do serii niespodziewanych i nieco niebezpiecznych wydarzeń. Start seansu o godzinie 21:00.

Natomiast w sobotę 22 maja zapraszamy całe rodziny na familijny film „Był sobie pies 2”! Pieskie życie bywa czasem pełne wyzwań. Wie o tym doskonale Bailey, uroczy i oddany psiak. Gdy jego właściciel powierza mu opiekę nad swoją wnuczką, czworonożnego bohatera czeka szereg przygód i ludzkich spraw, w których przyjdzie mu odegrać ważną rolę. „Był sobie pies 2” to pełna ciepła historia o przyjaźni i miłości. Wzruszy każdego widza, niezależnie od wieku. Start seansu o godzinie 21:00

 

Wstęp wolny dla wszystkich!