Koncert Zakopower  kolędowo w Ełku

kolędowo w Ełku Koncert Zakopower

ZAKOPOWER - UWAGA! KONCERT PRZENIESIONY NA 3 MAJA!

28
gru
2017
Koncert odwołany - zmiana terminu na 3 maja.
godz. 19:00
Ełckie Centrum Kultury
Koncert odwołany - zmiana terminu na 3 maja.,
Wstęp wolny

Ze względu na poważną chorobę wokalisty Zakopower – Sebastiana Karpiel-Bułecki, koncert zespołu został przeniesiony na 3 maja, który odbędzie się w amfiteatrze. Wkrótce podamy więcej informacji.

Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz, Ełckie Centrum Kultury i proboszcz parafii pw Najświętszego Serca Jezusowego zapraszają do wspólnego kolędowania.

Najpiękniejsze polskie kolędy i podhalańskie pastorałki, ale nie w tradycyjnym, lecz nowoczesnym, energetycznym wykonaniu będzie można usłyszeć 28 grudnia w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku. Ze świątecznym koncertem przybywa zespół Zakopower z Kapelą Sebastiana Karpiela Bułecki.

Będą to dwa różne, przeplatające się koncerty w czasie jednego wieczoru.

„Zdziwiłby się jednak ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i kolegami popularne kolędy, między innymi: „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem” ale również posłuchać jak się kolęduje na Podhalu”.

Koncert odbędzie się 28 grudnia (czwartek) o godz. 19.00 w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku.

UWAGA ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Kina ECK tylko w terminach 27 i 28.12 w godz. 8:00-18:30.

27.12.2017r.
Uprzejmie informujemy, że wszystkie wejściówki na koncert Zakopower zostały dzisiaj wydane.
Miło nam, że koncert cieszy się tak wielkim zainteresowaniem, ale też jest nam przykro, że mamy ograniczoną liczbę miejsc.
Ze względów bezpieczeństwa określonych przepisami prawa mogliśmy wydać 800 wejściówek.

Organizatorzy:
Ełckie Centrum Kultury
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ełku