Koncert muzyki filmowej Natalii Bożewicz

Natalii Bożewicz "Na chwilę przed odlotem" Koncert muzyki filmowej

25
wrz
2019
Sala Zebra
19:00
Ełckie Centrum Kultury
Sala Zebra,
Wstęp wolny

Nikt nie wyobraża sobie ulubionego filmu czy serialu bez muzyki. To ona nadaje charakter reprodukcjom, buduje napięcie i porusza serca milionów widzów. Koncert „Strumień brzmienia” jest koncertem Natalii Bożewicz, podczas którego zabrzmią najpiękniejsze utwory pochodzące z reprodukcji polskiego jak i zagranicznego kina. Będzie to potok brzmienia poprzez gatunki muzyczne takie jak pop, soul i jazz.

Podczas koncertu gościnnie wystąpią wokaliści:
-Milena Worm
-Nikodem Mrozek
-Ewa Awramik
-Agata Aniszczyk
-Izabela Aniszczyk

Organizatorka ma na celu stworzenie ilustracji, które „wyjdą” poza obraz filmu czy serialu i zostaną w pamięci słuchaczy na długie lata. W podróż muzyczną będą wprowadzali Państwa najlepsi konferansjerzy, związani z teatrem i filmem od najmłodszych lat, student Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu na wydziale aktorskim, Jan Kowalewski oraz Tancerz Ełckiego Teatru Tańca oraz Mazurskiego Zespołu Pieśni i Tańca Bartłomiej Rózio.

Wokalistom będzie towarzyszyła sekcja instrumentalna w składzie:
-Kacper Kasprzak
-Michał Letkiewicz
-Mateusz Waraksa
– Maja Piekarska
-Julia Błaszczyk
-Emilia Tokajuk
-Katarzyna Szkraba
-Wiktoria Górska
-Joanna Żelaźniak

Pomysłodawcą koncertu jest Natalia Bożewicz, związana z naszym miastem od lat, tegoroczna absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ełku. Z muzyką związana od dziecka, doskonaliła swój warsztat pod okiem m.in. Emila Mankiewicza, Ewy Eberhardt, Pawła Borzeńskiego i Sylwii Wasilewskiej. Laureatka wielu konkursów i festiwali regionalnych,  ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Od października będzie kontynuowała edukację muzyczną na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Uważa, że muzyka jest cudem, który pomaga zrozumieć świat, dlatego pragnie przez resztę życia dzielić się nim z innymi ludźmi.