III Mazurskie Warsztaty Gospel Brak miejsc na warsztaty! Zapraszamy na Koncert Finałowy.

Brak miejsc na warsztaty! Zapraszamy na Koncert Finałowy. III Mazurskie Warsztaty Gospel

16
-
31
sie
2019
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury
Ełckie Centrum Kultury,
Wpisowe

Ełckie Centrum Kultury kolejny raz serdecznie zaprasza na trzy dni WOKALNYCH WARSZTATÓW MUZYKI GOSPEL. W tym roku szkolimy się pod okiem wspaniałych artystów:
„The Real Rogers” Kirk & Darnita
Diana Drozdziel
Gabi Gąsior

Darnita i Kirk Rogers znani jako The Real Rogers oraz Diana Droździel poprowadzą chór warsztatowy dla młodzieży i dorosłych, Gabriela Gąsior otoczy opieką chór dziecięcy.
Będziemy pracować nad emisją głosu oraz uczyć się śpiewu wielogłosowego w utworach muzyki gospel. Nie wymagamy znajomości nut. Repertuar, który będziemy poznawać będzie w języku polskim oraz angielskim.
Zapewniamy, że nie będą to tylko warsztaty muzyczne, ale również możliwość przeżywania wspaniałych emocji, zawierania nowych przyjaźni i znajomości.
Do udziału w warsztatach zapraszamy uczestników pełnych pasji i chęci wspólnego śpiewania w wieku od 7 do 12 lat – chór dziecięcy oraz od 13 lat – chór dla młodzieży i dorosłych.

Plan warsztatów:

Piątek (06.09.2019)
– warsztaty w godz. 15.30-20.30 | chór młodzież/dorośli (ECK, sala widowiskowa)

Sobota (07.09.2019)
– warsztaty w godz.10.00- 18:00 | chór młodzież/dorośli (ECK, sala Zebra)
– warsztaty w godz.10.00- 14:00 | chór dzieci (ECK, sala nr.11)

Niedziela (08.09.2019)
– warsztaty w godz.10.00- 14:00 | chór młodzież/dorośli (ECK, sala Zebra)
– warsztaty w godz.10.00- 14:00 | chór dzieci (ECK, sala nr.11)
– próba generalna godz. 16.00 – Amfiteatr |chór: dzieci/młodzież/dorośli
Koncert finałowy godz. 19.00 ECK – Amfiteatr

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach dla dzieci jest (wstęp wolny, 7-12 lat, max. 50 osób):
konieczność zgłoszenia na adres email: daniel.szejda@eck.elk.pl lub dostarczenie deklaracji w dowolnej formie do sekretariatu Ełckiego Centrum Kultury.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach dla dorosłych i młodzieży jest (płatne, od 13 lat, max. 100 osób):
1. Uiszczenie wpisowego (przelew lub wpłata w kasie ECK).
Ełckie Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 47, 19-300 Ełk
Numer konta bankowego:
55 1020 4724 0000 3902 0047 5210
Tytułem : WARSZTATY GOSPEL + imię i nazwisko uczestnika

Koszt uczestnictwa: 100 zł
Zapisy do: 31.08.2019 r.
Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

2. Przesłanie potwierdzenia wpłaty (wraz z numerem telefonu) na adres e-mail: daniel.szejda@eck.elk.pl lub dostarczenie do sekretariatu Ełckiego Centrum Kultury.
Liczba uczestników ograniczona!!!
Uiszczenie opłaty warsztatowej (młodzież/dorośli) wraz z dostarczeniem potwierdzenia wpłaty gwarantuje udział w warsztatach. O osiągnięciu limitu uczestników poinformujemy na stronie Ełckiego Centrum Kultury.

Szczegółowe informacje: daniel.szejda@eck.elk.pl, tel. 534-835-382

Darnita i Kirk Rogers – znani jako The Real Rogers, są artystami z Atlanty, Georgia USA . Ich muzyka jest inspirowana utworami kościoła chrześcijańskiego północnej części Ameryki, w którym oboje byli wychowywani. Od 2011 roku mieszkają w Niemczech prowadząc chóry: Joy of Gospel (Langerwehe), Voices of Praise (Aachen) oraz Celebration Gospel (Essen). Koncertują i prowadzą warsztaty gospel w całej Europie i USA.

Diana Droździel – znakomita wokalistka i prowadząca chóry gospel. Śpiewa od najmłodszych lat, z muzyką gospel pierwszy raz zetknęła się podczas krakowskich warsztatów gospel w 2003 roku. W 2004 roku dołączyła do Kraków Gospel Choir a w 2005 została solistką i dyrygentką chóru, którym współkierowała do 2010 roku. Swój warsztat dyrygencki szkoliła pod okiem wyjątkowej dyrygentki – Karen Gibson (Kingdom Choir) oraz we współpracy ze znakomitymi dyrygentami takimi jak Wayne Ellington, RuthWaldron, Colin Vassel, Colin Wiliams i Brian Fentress. Warsztaty Gospel prowadzi od 2005 roku a na co dzień prowadzi zespół wokalny DeocentriCity znany między innymi z udziału w koncercie Credo in Misericordiam Dei pod kierownictwem Adama Sztaby oraz występu w koncercie „Chwytaj dzień” podczas Wodecki Twist Festiwal.

Gabriela Gąsior – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. W 2016 roku podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie przygotowała oraz dyrygowała trzystuosobowym chórem podczas Koncertu Uwielbienia „Credo in Misericordiam Dei”, przy współpracy z orkiestrą pod batutą Adama Sztaby. Na tym samym koncercie wykonała również swój autorski utwór „Słudzy Pańscy Chwalcie Pana”