DOMÓWKA CZWARTA ŚCIANA

CZWARTA ŚCIANA DOMÓWKA

08
gru
2019
Sala Widowiskowa
19:00
Ełckie Centrum Kultury
Sala Widowiskowa,

SONIA BOHOSIEWICZ
DOMÓWKA
KOMEDIA KONCERTOWA
MTL art&management

„Sonia Bohosiewicz zaprasza na domówkę! „Domówka” to zabawna, pełna anegdot osobista podróż Soni Bohosiewicz do czasów minionej epoki i największych przebojów w historii polskiej piosenki. Show Soni Bohosiewicz to połączenie spektaklu komediowego, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności. W programie takie przeboje, jak „Jesteś lekiem na całe zło”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Małgośka”, czy „W moim magicznym domku”.”

Show Sonii Bohosiewicz to połączenie spektaklu, stand-upu, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności.

Spektakl prezentowany w ramach III Ełckich Spotkań Teatralnych „Czwarta Ściana”
Spektakl dla dorosłych
Czas trwania: 80 minut
Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie ECK oraz online.

 

SONIA BOHOSIEWICZ
„Aktorstwo jest jej pasją. W teatrze zadebiutowała w 1996 roku. Dwa lata później ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a także zdobyła pierwszą nagrodę aktorską na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Od 2007 roku w Polskiej Akademii Filmowej.

Kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku.
To jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia, z dystansem do siebie i świata show biznesu. Wyjątkowa osobowość, obok talentu której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w wielu projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe.

Była aktorką Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie, grała również w Krakowskim Teatrze STU, Łaźni, Teatrze Buckleina, Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Narodowym Centrum Kultury, Teatrze 6. Piętro czy Teatrze WarSawy. Grala w spektaklach w reżyserii m.in. Krystiana Lupy, Jerzego Treli, Kazimierza Kutza, Jerzego Stuhra, Stanisława Tyma, Krzysztofa Materny, Magdaleny Łazarkiewicz czy Adama Sajnuka.

Zagrała w ponad 60 filmach, spektaklach telewizyjnych i serialach.
Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1994 roku, w komedio-dramacie Jerzego Stuhra „Spis cudzołożnic”. Szeroka publiczność usłyszała o niej dopiero dzięki roli Hanki w filmie „Rezerwat”, za którą została obsypana nagrodami (m.in. Nagroda Prezesa TVP przyznaną na 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Orzeł w kategorii Odkrycie roku czy Nagroda Ponad Kategoriami podczas „The New York Polish Film Festival”).”