25 Koncert Świąteczny pt. „Niech Unosi Nas Kolęda‘’

pt. „Niech Unosi Nas Kolęda‘’ 25 Koncert Świąteczny

Jubileuszowy koncert świąteczny „Niech Unosi Nas Kolęda‘’

21
gru
2018
Sala Zebra
godz. 19:00
Ełckie Centrum Kultury
Sala Zebra,

Pomysł świątecznego koncertowania narodził się ćwierć wieku temu w głowie i sercu Ewy Awramik. Zaraziła nim i zaraża do tej pory wielu muzyków, między innymi na stałe już Marcina Pyciaka – niezastąpionego kompozytora, autora tekstów i aranżacji.
Pracujemy cały listopad i grudzień by co roku spotkać się z mieszkańcami Ełku oraz gośćmi i zagrać pełen emocji i ognia świąteczny koncert. Zmienia się skład muzyków i wokalistów, aranżacje, kreacje i my się zmieniamy, ale siła naszego kolędowania pozostaje niezmienna.
Chcemy serdecznie podziękować Wszystkim tworzącym z nami niepowtarzalny klimat i atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Współtwórcom, Mecenasom Kultury wspierającym nasz projekt od 25 lat, Dyrekcji i Pracownikom ECK ,wiernym Słuchaczom, Przyjaciołom i naszym Rodzinom. Radosnych Świąt życzą kolędnicy. To już 25 lat. Zapraszamy na nasze wyjątkowe koncerty do Ełckiego Centrum Kultury. Przyjdźcie i niech uniesie nas kolęda.
WYSTĄPIĄ :
Ewa Awramik, Dominika Krassowska, Patrycja Januszkiewicz, Klaudia Mużyło, Milena Worm, Basia Grzesiuk, Marcin Pyciak, Wojtek Wrona, Piotr Mikulski, Paweł Głowicki, Paweł Borzeński, Kacper Kasprzak

SCENOGRAFIA:
Monika Dąbkowska, Krzysztof Stolecki
WIZUALIZACJE:
Marek Dec

TERMINY:

PREMIERA: 21.12.2018r. godz. 19:00
22, 23, 27, 28.12.2018r. godz. 19:00

CENY BILETÓW:
21.12 – 25 zł
22, 23, 27, 28.12 – 20 zł

Obowiązujące zniżki: karta 3+; karta seniora
Do zobaczenia!

Patronat Prezydenta Miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza