Piknik Filmowy

W dniach 14 i 15 czerwca serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ełku do amfiteatru Ełckiego Centrum Kultury (wejście od ulicy Nadjeziornej), gdzie odbędzie się Piknik Filmowy mBanku. Partnerem wydarzenia jest miasto Ełk. Patronat objęło Ełckie Centrum Kultury i Kino ECK.

Wszyscy chętni do udziału w wyjątkowej zabawie mają wstęp wolny! Bezpłatne zaproszenia można odebrać w placówkach mBanku w Ełku na ulicy Wojska Polskiego 63 oraz w Galerii Brama Mazur na ulicy Plac Miejski 1.

Gwarantujemy niezapomniane filmowe wrażenia, wiele atrakcji dla dzieci a także wspaniałą atmosferę. W razie opadów deszczu spotykamy się w Ełckim Centrum Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 47 w sali Zebra.

W piątek, 14 czerwca od godziny 16 czynna będzie strefa z przekąskami i napojami. Jak na filmowy piknik przystało nie zabraknie popcornu, a w naszym namiocie każdy będzie mógł przejść się po czerwonym dywanie, sfotografować przy złotej statuetce, usiąść na krześle reżyserskim mBanku i poczuć jak prawdziwa gwiazda. O godzinie 22 nasz oscarowy wieczór uświetni pokaz filmu „Player One”, Stevena Spielberga.

W sobotę wspólną zabawę na ulicy Nadjeziornej przy amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury rozpoczynamy już od godziny 12.00. Na najmłodszych mieszkańców czekają liczne atrakcje: dmuchane zamki, zjeżdżalnie, trampoliny i przepyszna wata cukrowa.

Nasi animatorzy zadbają o to, aby nikt tego dnia się nie nudził. Być może masz ochotę na naukę tańca lub fechtunku, chcesz poznać swój los u wróżki Monety, a może dowiedzieć się jak zdobyć pierwszy milion? Jeżeli tak, to tym bardziej musisz tego dnia być z nami. A to nie wszystko!

Wieczorem w naszym kinie plenerowym odbędzie się kolejny seans. O godzinie 22 zapraszamy na polski film „Córka trenera”.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.TwojElk.pl

Liczymy na Waszą obecność!