X Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej Lista laureatów

X Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej Lista laureatów

Zakończyły się przesłuchania X Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej, do którego zgłoszono 75 prezentacji.

10
Lis
2017
Sala widowiskowa ECK
godz. 17:00
Ełckie Centrum Kultury
Sala widowiskowa ECK,
Wstęp wolny

Na scenie odbyło się 71 prezentacji.

Jury w składzie: Izabela Uściłowicz, Wojtek Wrona, Marcin Pyciak wyłoniło zwycięzców.

Na koncercie finałowym 10 listopada o godz. 17.00 w Ełckim Centrum Kultury wystąpią:

  • Oliwia Toczyłowska z Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” w Ełku
  • Chór „Perełki” z Miejskiego Przedszkola PEREŁKA w Ełku
  • Łukasz Sobolewski ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ełku
  • Chór „Raz na jakiś czas” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ełku
  • Milena Święcicka z Ełckiego Centrum Kultury w Ełku
  • Aleksandra Milko z Ełckiego Centrum Kultury w Ełku
  • Chór „Dwójeczki” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku
  • Natalia Słowikowska z Bursy Szkolnej w Ełku
  • Milena Worm z Centrum Kultury Gminy Ełk z siedzibą w Stradunach
  • Chór „Canzonetta” z Gimnazjum nr 4 w Ełku
  • Katarzyna Krysińska z Sześciostrunowej Akademii Paweł Borzeński w Ełku
  • Natalia Bożewicz z Vocaling Studio Sylwia Wasilewska w Ełku
  • Dominika Krassowska z Vocaling Studio Sylwia Wasilewska w Ełku
  • Grupa wokalna „Na Mazurską Nutę” z Ełckiego Centrum Kultury

Na finał, po odbiór nagród, zapraszamy również:

  • Liliana Żekało z Przedszkola Niepublicznego „Promyk” w Ełku
  • Laura Węcek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku
  • Helenka Matukanis z Miejskiego Przedszkola PEREŁKA w Ełku
  • Zespół „Żaki” (Zuzanna Kłapłowska, Weronika Swerpel, Maria Klemarewska) z Miejskiego Przedszkola „Mali Odkrywcy” w Ełku
  • Zespół „Rozśpiewane Zuchy” (Wiktoria Kossakowska, Helena Mikulska, Jakub Pośpiech, Iga Wilczewska, Maja Zarzecka) z Miejskiego Przedszkola „Światełko” w Ełku
  • Zespół „Pszczółki” z Niezapominajki (Pola Wiczołek, Marcelina Tyszkiewicz, Ola Sarnacka, Ignaś Kudzin, Zosia Salik) z Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” w Ełku
  • Ida Kulikowska de Nałęcz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku
  • Zespół w składzie: Lena Żakowicz, Laura Brzozowska, Natalia Remiszewska, Martyna Masiewicz, Wiktoria Witkowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku
  • Martyna Więcko ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku
  • Maria Witkowska delegowana przez Punkt Przedszkolny PLASTUŚ w Ełku
  • Zespół w składzie: Nadia Maliszewska, Amelia Borucińska z Vocaling Studio Sylwia Wasilewska w Ełku
  • Jakub Więcko delegowany przez Niepubliczny Punkt Przedszkolny PLASTUŚ w Ełku
  • Izabela Aniszczyk delegowana przez Niepubliczny Punkt Przedszkolny PLASTUŚ w Ełku
  • Julia Pałkiewicz z Ełckiego Centrum Kultury
  • Natalia Kulbacka z Gimnazjum nr 1 w Ełku
  • Jakub Gudowski z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku
  • Alicja Kaczyńska z Bursy Szkolnej w Ełku
  • Gabriela Poniatowska z Bursy Szkolnej w Ełku

Te osoby nie występują w czasie finału.

Przypominamy:
Finał 10 listopada, w piątek o godz. 17.00 w Ełckim Centrum Kultury.

Wstęp wolny.
Zapraszamy