Lista laureatów konkursu XVIII Dnia Papieskiego  ,,Promieniowanie ojcostwa”

Lista laureatów konkursu XVIII Dnia Papieskiego ,,Promieniowanie ojcostwa”

LISTA LAUREATÓW KONKURSU RECYTATORSKIEGO I WOKALNEGO W RAMACH OBCHODÓW XVIII DNIA PAPIESKIEGO ,,PROMIENIOWANIE OJCOSTWA”

08
Paź
2018
Sala widowiskowa
godz. 17:00
Ełckie Centrum Kultury
Sala widowiskowa,
Wstęp wolny

Celem Konkursu jest zgłębianie znajomości utworów Papieża Polaka oraz twórczości z Nim związanej. Pobudzanie do refleksji nad nauczaniem Jana Pawła II skierowanym do młodzieży poprzez doskonalenie umiejętności wokalnych i recytatorskich dzieci i młodzieży.

KONKURS RECYTATORSKI I WOKALNY W RAMACH OBCHODÓW XVIII DNIA PAPIESKIEGO „PROMIENIOWANIE OJCOSTWA”
– LISTA LAUREATÓW
Zakończyły się przesłuchania Recytatorskiego i Wokalnego Konkursu Papieskiego.
Jury w składzie: Anna Świderska, ks. Piotr Paliwoda, Marcin Pyciak  wyłoniło zwycięzców.
Na koncercie finałowym 8 października o godz. 17.00 w Ełckim Centrum Kultury wystąpią:   
Lena Dardzińska z Miejskiego Przedszkola „Perełka” w Ełku
Zespół „Słoneczka z Niezapominajki”: Kinga Żukiewicz, Zuzia Bieleniewicz, Maja Zawadzka, Lidia Stępkowska, Lena Grabowska z Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” w Ełku
Zuzanna Palczewska ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku
Marcin Klimach ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ełku
Martyna Więcko ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku
Iga Piwowarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku
Zespół „Bajkowe Nutki”: Nikola Godlewska, Dorian Owsianko, Aurelia Purzeczko, Gabriela Kiełczewska, Lena Waraksa z Miejskiego Przedszkola „Bajka” w Ełku
Hanna Staszkun ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku
Julita Garlicka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku
Paskal Rozwalka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ełku
Emilia i Karolina Grzesiukiewicz z Przedszkola Niepublicznego „Słoneczko” w Ełku
Tatiana Karpienko ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku
Lena Bruszkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku
Lena Górska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku
Zespół „Trio”: Emilia Jusiel, Nina Ewko, Julia Marcinkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr  5 w Ełku
Paweł Żywno ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ełku
Filip Stępkowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku
Maria Witkowska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku
Damian Żywno ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ełku

Na finał, po odbiór nagród, zapraszamy również :

Elena Laura Kasprzyk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku
Milena Święcicka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku
Zespół „Rozśpiewane trzpioty z 2 b”: Blanka Podbielska, Pola Wysocka, Lena Koc, Lena Skarżyńska, Kaja Filutowska ze Szkoły Podstawowej nr  9 w Ełku
Karolina Nowak z Przedszkola Niepublicznego  „Promyk” w Ełku
Amelia Grabowik z Zespołu Szkół Samorządowych w Stradunach
Wiktoria Borawska ze Szkoły Podstawowa nr 2 w Ełku
Zespół: Magdalena Kruszewska i Kacper Jerzy Wocial ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku
Te osoby nie występują w czasie finału.

Przypominamy: FINAŁ 8 października, w poniedziałek o godz. 17.00
w Ełckim Centrum Kultury.

Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!