Finał konkursu XVII Dnia Papieskiego ,,Idźmy naprzód z nadzieją”

Finał konkursu XVII Dnia Papieskiego ,,Idźmy naprzód z nadzieją”

KONKURS RECYTATORSKI I WOKALNY W RAMACH OBCHODÓW XVII DNIA PAPIESKIEGO „IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ” - LISTA LAUREATÓW

07
Paź
2017
Sala widowiskowa
godz. 16:00
Ełckie Centrum Kultury
Sala widowiskowa,
Wstęp wolny

Zakończyły się przesłuchania Recytatorskiego i Wokalnego Konkursu Papieskiego.

Jury w składzie: Izabela Uściłowicz, Aneta Zamojska, Daniel Szejda, wyłoniło zwycięzców.

Na koncercie finałowym 7 października o godz. 16.00 w Ełckim Centrum Kultury wystąpią:

  • Zosia Kulbacka z Miejskiego Przedszkola i Żłobka „EKOLUDKI” w Ełku
  • Nikola Szermińska z Przedszkola Niepublicznego „Promyk” w Ełku
  • Chór „Perełki” z Miejskiego Przedszkola „Perełka” w Ełku
  • Jakub Łukawski ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ełku
  • Milena Mirończuk ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku
  • Zuzanna Horodko ze Szkoły Podstawowej w Woszczelach
  • Kinga Balcer ze Szkoły Podstawowej w Woszczelach
  • Jakub Pikora ze Szkoły Podstawowej w Woszczelach
  • Maria Witkowska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku
  • Amelia Grabowik z Zespołu Szkół Samorządowych w Stradunach
  • Milena Worm z Centrum Kultury Gminy Ełk filia w Nowej Wsi Ełckiej
  • Chór „Canzonetta” z Gimnazjum nr 4 w Ełku
  • Natalia Bożewicz z I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku

Na finał, po odbiór nagród, zapraszamy również:

  • Zespół „Gumisie” – Helena Matukanis, Lena Fabisiak, Nina Szymanowicz, Gabrysia Kozicka, Kaja Rutkowska z Miejskiego Przedszkola „Perełka” w Ełku
  • Lena Dardzińska z Miejskiego Przedszkola „Perełka” w Ełku
  • Zespół „Pszczółki z Niezapominajki” – Marcelina Tyszkiewicz, Oliwia Toczyłowska, Pola Wiczołek, Oliwia Wicik, Zosia Koniecko z Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” w Ełku
  • Chór „Promyczki” z Przedszkola Niepublicznego „Promyk” w Ełku
  • Kalina Sienkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ełku
  • Bartosz Kupidłowski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku
  • Paweł Żywno ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku
  • Patrycja Rytelewska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku
  • Elena Laura Kasprzyk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku
  • Weronika Korycka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku
  • Igor Grajewski ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ełku
  • Wiktoria Sulewska z Zespołu Szkół Samorządowych w Stradunach
  • Martyna Więcko ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku
  • Izabela Pajewska z Gimnazjum nr 4 w Ełku
  • Klaudia Frąckiewicz z Gimnazjum nr 4 w Ełku

Te osoby nie występują w czasie finału.

Przypominamy: FINAŁ 7 października, w sobotę o godz. 16.00 w Ełckim Centrum Kultury.
Wstęp wolny
Zapraszamy