Praca

Ełckie Centrum Kultury ogłasza nabór na stanowisko „kasjer”

Stanowisko: „kasjer”

Miejsce pracy: kasa biletowa Ełckiego Centrum Kultury.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

A) zakres obowiązków:

  • sprzedaż biletów na seanse filmowe oraz na wydarzenia organizowane przez ECK w kasie biletowej Ełckiego Centrum Kultury;
  • sporządzanie raportów ze sprzedaży biletów;
  • sporządzanie i wysyłanie raportów ze sprzedaży poszczególnych tytułów filmowych do dystrybutorów;
  • wprowadzanie repertuaru kinowego oraz oferty organizowanych wydarzeń do systemu elektronicznej sprzedaży biletów;
  • kontrola ważności biletów;
  • obsługa informacyjna klientów;

B) wymagania:

  • wykształcenie średnie;
  • praktyczną znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet);
  • dyspozycyjność;
  • dobra organizacja pracy i terminowość;
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

C) oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu od listopada 2017 r.;
  • pracę w kreatywnym i dynamicznym środowisku;
  • możliwość rozwoju.

Termin nadsyłania aplikacji:
Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny oraz kserokopie dokumentów poświadczających kwalifikacje) w podpisanych kopertach należy dostarczyć do sekretariatu p. 30, w terminie do 3 listopada 2017 r.

Ełk, dn. 20.10.2017 r.

Ogłoszenie do pobrania