Zajęcia fotograficzne

 

ABC FOTOGRAFII – podstawowy kurs fotografii i fotografii komórkowej

Kurs „ABC” fotografii i fotografii komórkowej adresowany jest do wszystkich miłośników fotografii, którzy chcą poznać tajniki i techniki sztuki fotograficznej,  nauczyć się świadomie korzystać z funkcji aparatów fotograficznych oraz aparatów w telefonii komórkowej, odróżnić dobrą fotografię od złej fotografii. Jak również zapoznać się z dorobkiem największych mistrzów fotografii. To kurs również dla tych, którzy fotografują smart fonem, a pragną poprawić swoje umiejętności fotograficzne, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aparatem fotograficznym.

Kurs to przede wszystkim zajęcia praktyczne, sesje fotograficznego charakterze studyjnym i plenerowym, po których zawsze odbywać się będą konsultacje fotograficzne, polegające na nauce i weryfikacji dokonanych zdjęć. Zajęcia praktyczne będą poprzedzane wykładami o podstawowych zasadach fotografowania poszczególnych tematów oraz prezentacjami najlepszych przykładów do naśladowania.

instruktor:  Radosław Krupiński

 

FOTOGRAFIA OD „A do Z” (grupa średniozaawansowana)

 

Kurs ten skierowany jest do średniozaawansowanych i dociekliwych adeptów fotografii, którzy w oparciu już o poznane umiejętności obsługi aparatu fotograficznego, pragną wejść w świat fotograficznej sztuki . Kurs ten adresowany jest również do tych , którzy chcą uczynić z fotografii  osobistą formę wypowiedzi twórczej – nauczyć się świadomego języka fotografii.

Zajęcia składające się na kurs dotyczyć będą tematów fotograficznych, które są najczęściej stosowane w codziennym życiu, jak również tych, które są najczęściej wykorzystywane do wspierania wszelkich działań biznesowych: od prezentacji zdjęć na stronach internetowych, poprzez fotografię sprzedaży, fotografię reporterską, ślubną aż do fotografii reklamowej.

instruktor:  Radosław Krupiński

 

Co? Gdzie? Kiedy? Pozostałe informacje
ABC fotografii
grupa 10+
Szkoła Artystyczna
Dział Edukacji Kulturalnej
ul. Armii Krajowej 21
prac. fotograficzna
wtorek
godz. 16.00 -17.30
Cena – 60 zł
zapisy
Fotografia od „A” do „Z”
grupa 10+
Szkoła Artystyczna
Dział Edukacji Kulturalnej
ul. Armii Krajowej 21
prac. fotograficzna
wtorek
godz. 17.30 -19.00
Cena – 60 zł
zapisy

ZAPISY: https://www.strefazajec.pl/company/ECK-id1176.html

Szkoła Artystyczna – Dział Edukacji Kulturalnej ul. Armii Krajowej 21

Email: sekretariat.szarte@eck.elk.pl
Telefon: +48 87 520 00 48

Godziny pracy sekretariatu :
08:00 – 16:00